| Xzyssy a întrebat:

Pe scurt: sunt impreuna cu ea de 1 an si 8 luni, toate bune si frumoase pana acu 4 luni cand dintr-o simpla cearta, la nervi ea a cerut sa ne despartim si sa-i fac in ciuda am iesit cu alta fata.Eu de aceea fata nu m-am atins nici de un fir de par i-am spus si ei asta, ulterior si iubita mea draga si-a gasit pe cineva cu care mai mult iesea pe ascuns.In acest timp noi ne tot intalneam si ne culcam impreuna,insa,ea a spus ca nu ma crede ca nu m-am culcat cu fata respectiva,iar in seara in care m-a chemat la ea sa ne impacam oficial,m-a mintit ca o sa iasa la suc cu fetele dar a iesit cu respectivu 2, 3 ore timp in care nu mi-a raspuns la telefon.Au trecut 4 luni si inca ma gandesc la seara aia, cum aflu ce s-a intamplat?

9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Un sfat: despartiti-va, ati facut amandoi niste lucruri pe care nu vi le puteti ierta, asa ca despartiti-va pana nu ajungeti la lucruri mai rele.
Sau va iubiti cum scrie in Biblie (Corinteni 13), sau nu aveti nici o sansa ca relatia voastra sa mai fie ce a fost.

| EnvyU a răspuns:

Deci pana la urma te-ai impacat cu ea? Serios, esti masochist. Atat de mult vrei sa suferi incat ai trecut cu vederea toate tampeniile care le-ati facut (ca si tu ai iesit cu fata aia). Daca vrei sa o intrebi pe ea o sa iti sara in cap "pai ce nu ai incredere in mine, nu am facut nimic". Mai bine lasa trecutu daca tot te-ai impacat si vezi cum incerci sa te simti bine alaturi de ea. Sfatul meu oricum e spre despartire ca sa ai macar constiinta curata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La tine nu conteaza ca si tu ai iesit cu alta, conteaza doar ca ea a iesit cu alta. eu zic ca va meritati unu pe altu si ca nu va respectati deloc

| Rebe97 a răspuns:

Noah da la ce te asteptai dca ai iesit cu alta ca sa o faci geloasa... Sa vina implorandu - te sa va impacati? laughing Si fetele au orgoliul lor draga oh go on! Cum poti fla? Forte simplu... da cartile pe fata si spune - i ce ai de zis! Intreb - o!

| KaterinaРомановский a răspuns:

Ai greșit, acum plătește. Fetele au tendința să fie foarte răzbunătoare și să ți-o întoarcă fix cu aceeași monedă, mai ales în perioada adolescenței. Dacă ea crede că tu te-ai culcat cu fata respectivă, cum crezi că ți-a plătit-o?
Ca să afli ce s-a întâmplat, poți pune o altă fată să-l întrebe pe băiatul respectiv, însă nu ești sigur dacă el va zice adevărul sau nu.

| melittlelioness a răspuns:

Cum nu te.ai atins de niciun fir de par? ...cand ati iesit la suc tu ai stat intr.un colt al restaurantului si ea in celalalt?

Răspuns utilizator avertizat
| DudyyGreen a răspuns:

E simplu. Te-a lasat cu ochi-n soare. Fata aia e buna? Du-te la ea:D Nu mai astepta :>. Bafta :> http://www.youtube.com/watch?v=qw4GUCjGrq0&feature=endscreen&NR=1

| alinush21 a răspuns:

De ce vrei sa aflii? ca sa-ti faci rau? mai bine nu te mai gandi daca te iueste cu adevarat nu cred ca o facut ceva, ai incredere, adevarul iese la iveala tot timpul...capul sus