| bombonika17 a întrebat:

Pe voi v-au prins parintii vreodata cand ati facut sex?laughinglaughing)))

39 răspunsuri:
| kx123 a răspuns:

Pai nu am facut niciodata sex. Deci nu. Si cred ca as intra in pamant de rusine!

| Keith a răspuns:

Nu,nici nu as vrea si nici nu o sa fiu prinsa vreodata laughing

| hunterr a răspuns:

Pe tine te-au prins?

| bombonika17 explică (pentru hunterr):

Nu m-au prins parintii mei, da m-au prins parintii prietenului!laughinglaughing
Doamne ce moment naspa a fostrolling on the floor

| mona a răspuns:

Nu si nici nu ma vor prinde

| DODO2111111 a răspuns:

Da pe tine te-a prins?! de pui intrebarea asta stupida?!

| bombonika17 explică (pentru DODO2111111):

M-au prins parintii prietenului meulaughing))

| bombonika17 explică:

Zimi care ii id'ul tau.

| DODO2111111 a răspuns (pentru bombonika17):

Nu vreau sa-mi imaginez...:l

| prizeFTW a răspuns:

Nu am facut sex pana acum laughing Si cred ca as muri de rusine nu as vrea sa mai ochii cu ei laughing

| bombonika17 explică (pentru prizeFTW):

De atunci nici nu m-am mai intalnit cu ei.laughing)

| ZURRYY a răspuns:

Nu si nici nu-mi doresc de-asta nici nu fac asta pe-acasa. iubitul meu are niste parinti foarte bogati(nu stau cu el din interes) si au un apartament in oras desi el locuieste cu ai lui..acolo mergem cand vrem sa fim singuri.

| hunterr a răspuns (pentru bombonika17):

Ab33.ab33

| Polaris a răspuns:

Taică-meu mi-ar da high five.

| bombonika17 explică (pentru hunterr):

Da accept.happy

| bombonika17 explică (pentru ZURRYY):

Da eu nu am facut asaca ca siprietenul meu are un apartament da a lasat usa deschisa si parintii lui au venit sa il veziteze si...laughing

| BleahBluh a răspuns:

Desteapta miscare ce pot spune rolling on the floor)

| Necunoscut112 a răspuns (pentru bombonika17):

A fost cat pe ce sa ma prinda pe mine si pe fostul taica-su, dar a iesit prietenul repede din dormitor, l-a aburit putin pe taica-su si a iesit din casa laughing

| bombonika17 explică (pentru Necunoscut112):

Fain asalaughing

| chazz a răspuns:

Era. insa m-a sunat inainte sa vina si ne-am imbracat repede!
Numai bine!

| bombonika17 explică (pentru chazz):

Macar pe voi v-au sunatlaughing)

| ReiVaN a răspuns:

M-au prins parintii unei fete cand eram la ea cu un tovaras care facea sex cu ea.
Eu stateam si-mi vedeam de treaba, au intrat oamenii peste mine si m-au luat la injuraturi si aproape la bataie ca cine sunt ce caut la ei in casa.
Pe prietenul meu si pe ea i-au gasit aproape goi in dormitor. Pe ei nu i-au intrebat decat daca s-au protejat...

| chazz a răspuns (pentru bombonika17):

laughing

| bombonika17 explică (pentru ReiVaN):

Naspalaughingrolling on the floor))

| Ella990 a răspuns:

Nu, dar mi s-a intamplat cu fratele fostului meu prieten, a intrat peste noi in camera, a inceput sa rada, s-a scuzat si a iesit afara, dar nu ne-a vazut goi. E foarte rusinos, de aceea trebuie sa fiti mereu atenti, nu se stie niciodatawinking

| onasis1961 a răspuns (pentru kx123):

De ce răspunzi dacă nu stii ce este viaţa sexuală?

| CrazyStrike a răspuns:

Taicasu bag de seama ca astepta la rand nu?

| kx123 a răspuns (pentru onasis1961):

Ar trebui sa comenteze ea daca nu ii convine ca i-am raspuns, nu tu!
Pentru ca nu tie ti-am raspuns!
Termina o data. Deja cred ca este a 6-a oara cand te iei de mine, consecutiv. Pentru ce?

| XyYx a răspuns:

Nuuuu. Nu am facut niciodata acasa. ei inca mai cred ca sunt virgina big grin

| BassHunter13 a răspuns (pentru kx123):

Taci ma!