| tweety_8071 a întrebat:

Pe zi ce trece faza asta ma uimeste tot mai tarerolling on the floor. mi-a zis o colega ca i-a spus profu la meditatii ca ii place de minerolling on the flooracum nu stiu daca sa o cred ca nici nu ma intereseaza cert e ca proful s-a linistit(cel ce ma teroriza)vorbeste foarte putin cu minebig grin. da nu mai merg la el la meditatii.Colega spune ca nu l-a vazut pe prof asa niciodata, nu s-a comportat si nu a vorbita asa cu nimeni (ea il stie de vreo 8 ani) si crede ca profu ma place, pentru ca i-a spus-o ei la meditatii indirectrolling on the floor. faza e ca daca el incerca sa vb cu mine ce sa fac? sa ma duc la director? eu nu-l plac si e si insurat pe langa... mi-e si frica sincerstraight face

13 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Nu are de ce sa-ti fie frica, mai ales daca el este insurat. Probabil ca nu esti prima careia i s-a intamplat asa ceva. Dar sa fii convinsa ca nu va duce lucrurile prea departe. Nu cred ca doreste sa isi riste casnicia. Daca nu i-ai raspuns prin niciun gest la intentiile lui, sunt convinsa ca a inteles despre ce este vorba, iar daca s-a linistit este bine sa treci cu vederea. Nu il intarata. Comporta-te in asa fel incat sa creada ca nu ai remarcat nimic ciudat la el. La proxima atitudine similara, este bine ca mai intai sa discuti cu parintii. Este cel mai elegant asa.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Stai linistita...nu te duce nicaieri
incearca sa stai cat mai putin posibil in preajma lui...si eu am in scoala...profesorii de sport care fac chestii de genul si nu se mai duce nimeni la directorlaughing

| Ramonaaaa a răspuns:

Stai calma. Poate a glumitoh go on... Dar daca totusi te "place"hee heepoate fi o problema a varstei lui si poate sotia nu ii da acasa ceea ce isi doreste...

Si km este inconjurat de atatea domnisoareesmugEo zic sa nu-l bagi in seama. Poate se linisteste cu timpul

Succes:*

| Silvia a răspuns:

Stai linistita.Nu te duce nicaieri. E bine ca s-a linistit.Si eu am in scoala un astfel de profesor... dar el pipaie toate fetele, ne pupa pe obraz, pe mangaie, ehh`oh go on noi ne ferim cat putem si ii dam mana, rezuma-te si tu la atat. Oricum el va nega.big grin

| viatadecacatt a răspuns:

Wow nu mi s-a intamplat vreodata sa am un asa profesor(nici nu as vrealaughing).
Lasa-l ca se potoleste el.si daaca insista vezi tu ce faci la director la parinti.

| AnaisC a răspuns:

Daca incearca sa se dea la tine nu-l baga in seama oricum e bine ca s-a linistyt, dar daca incearca ceva mai mult dut-e la parynti nu neaparat director, dar daca degenereaza si mai mult situatya(Doamne fereste...viol) du-te la politie.

| georgy90 a răspuns:

Hmmm da este o problema pai eu zica sa te duci la director daca incearca sa vorbeasca cu tine, in plus din cate am inteles eu nu prea il cunosti deci nu stii ce fel de om este asa ca asta este parerea mea sa nu il lasi sa se apropie prea mult de tine :*.

| alyn_5885 a răspuns:

Fa rost de o carte de vizita de la un psiholog, si cand el incearca sa vorbeasca cu tine, sfatuieste-l sa treaca pe acolo

| adelutza_9680 a răspuns:

Momentan lasa-l in pace(e bine ca s-a potolit). Prietena ta stie cam multe.Toate astea i le spune profu la meditatii? In fine, lasa lucrurile asa si daca te mai tachineaza, spune-le parintilor. Ei vor stii ce sa faca.Succes!

| usernamealy a răspuns:

Intreaba/i pe parinti ce sa faci te vor ajuta cel mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tweety.inseamna ca colega ta stie multe.si la meditatii face si mai multe.cu profu. ferestete de ea. si de el. dar mai mult de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingeu zic sa stai cuminte si sa nu te duci la director daca s-a potolit inseamna ca e bine...am si eu in liceu asemenea profesori si nu se duce nimeni la director ca daca se duce ...tot aia ehee hee

| n00ne a răspuns:

@tweety...imi poti da id tau? te rog