| Cosmyno7 a întrebat:

Imi place de o colega, si ei ii place de dar nu i-am spus asta, as vrea sa fiu cu ea dar nu stiu cum sa ii spun, faza naspa e ca mai vorbeste si cu altii, si de atunci ma cam respinge
Ce sa fac?! Merita sa lupt pentru ea? Sau imi caut alta

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Exista mai multe motive pentru care te-ar putea respinge. Unul, ori te place si incearca sa te faca gelos sau doi, pur si simplu nu o intereseaza persoana ta si cauta atentie in compania altor baieti. Eu zic sa discuti cu cineva care e mai apropiat de ea si sa aflii daca simte ceva pentru tine. Sau, s-o intrebi tu intr-un mod mai subtil, vezi tu pe loc in functie de circumstante. Bineinteles, trebuie sa fiti doar voi doi.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Naspa, cauta alta!

| SounndTPU a răspuns:

Mai sincer daca o iubesti sti cum se spune "incercarea moarte n-are " poti sa ii spui ca o iubesti si ca vrei sa fi cu ea dar trebuie sa ai ceva curaj sau tupeu big grin si daca spune ca nu vrea cauti pe alta e mai bine asa decat sa o lasi moarta din prima baftAwinking