| xxdd a întrebat:

Pentru 14 februarie fetele mai trebuie sa cumpere cadouri sau decat baietii?laughing

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Debb a răspuns:

Si fetele. Bineinteles. Tu cum te-ai simti sa daruiesti un cadou si sa nu primesti nimic?

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Ceee? Sunt oameni care sarbatoresc ziua asta?

| Mike959 a răspuns:

Daca iubesti cumperi si tu, nu este o regula sa cumperi ceva si nu trebuie sa faci asta pentru ca trebuie ci pentru ca simti!

| REDSQ a răspuns:

Ori cumpara amandoi ori niciunul laughing glumesc. NU CONTEAZA! Important e sa se revanseze celalalt care a primit cadoul. Sa-i dea in schimb imbratisari sau alt cadou cu alta ocazietongue

Răspuns utilizator avertizat
| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

Nu exista o regula cadourile sunt asa zic eu un simbol iubirea conteaza big grin

| viorelutza a răspuns:

Binenteles ca amandoi cumpara cadou...doar e ziua indragostitilor, si trebuie sa ii demonstrezi pers. iubite ca il ibesti si este important pentru tine.

| victoriapapi a răspuns:

Cadouri se pot face in orice zii, parerea mea big grin