| Costa_Constantin_1988 a întrebat:

De ce baietii stiu mai bine sa cumpere cu ajutorul mobilului de pe net decat fetele? Argumentati sau dati motive dau funda!

Răspuns Câştigător
| Ahrixxxx a răspuns:

Pentru ca magazinele online implica mai multe din domeniul baietilor, decat al fetelor. De exemplu jocuri pentru ps4, xbox, controllere, mousepaduri, si multe lucruri din domeniul asta care online, in mare parte, e mai ieftin decat in magazine, mai ales daca e vorba de un site cu produse "la mana a doua".

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un lucru binecunoscut ca baietii au mereu o intelegere mai buna a tehnicii decat fetele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca fetele au lipite ( la propiu) telefonul de degete, tin sa nu cred ce ai zis tu acolo.

| Costa_Constantin_1988 explică (pentru anonim_4396):

Stiu si eu ca fetele au telefoanele lipite de maini dar trebuie sa argumentez faptul ca baieti se pricep mai bine.