| DTG a întrebat:

Trebuie un baiat sa resfete fata sai cumpere cadouri

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Normal că da, trebuie răsfățate!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Doar la ocazii mai speciale[nu trebuie rasfatata zilnic ca se prea obisnuieste]

| MarianWLF a răspuns:

Da cateodata asa e frumos, daca nu mereu ca se invata si si-o ia in cap.

| mimiwewem a răspuns:

Cine a inventat asta? Dacă nu vrei, nu e neapărat. Important e să o iubești și să-i arăți asta! Dacă îi cumperi cadouri unei fete, s-ar putea să se obișnuiască, și să stea cu tine pentru asta. Eu zic să nu o răsfeți din prima! Obișnuiește-o cu iubirea ta.

| valentingb a răspuns:

Da,un baiat trebuie sa rasfete fata. Dar nu neaparat cu cadouri scumpe. O floare sau o vorba buna, o mangaiere, un masaj in talpi, o cana de apa atunci cand ii e rau, uneori conteaza mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Fata întotdeauna trebuie răsfăţată, aşa dă dovadă băiatul de respect.
Te pup!

| Morphines a răspuns:

In principui da, asta daca o iubeste happy

| τττ a răspuns:

Fetele adora asta.Dar cel mai frumos cadou pentru o fata e dragostea jumatatii ei.

| Georgiana2505 a răspuns:

Da,baiatul trebuie sa rasfete fata insa asta nu inseamna ca trebuie sa-i cumpere in fiecare zi ceva scump sau mai stiu eu ce cadouri.Si o simpla floare este un cadou minunat.

| Caprio a răspuns:

Si cand pici intr-o pasa proasta?
Ce faci?
Iti zice eu, intr-o relatie nu cadoul e cheia important e sa tineti unu la altu da acum sincer in ziua de azi daca n-ai BMW si un portofel mai gros nici dracu nu se uita la tine!

| Caprio a răspuns (pentru Caprio):

Pfffff "ITI ZIC EU" imi cer scuze!