| Elly1 a întrebat:

Pentru baieti
1.Preferati o fata care sa aiba corp,in adevaratul sens al cuvantului (sani mari, fund bombat) sau una slaba?
mentionez ca ambele sunt dragute la fata
2.Preferati una cu parul lung sau cu parul scurt? care vi se pare mai atragatoare?
big grin big grin

funda :*

Răspuns Câştigător
| Public22 a răspuns:

Sa fie buna, cu parul lung, laughing

| Elly1 explică (pentru Public22):

laughing))

| Public22 a răspuns (pentru Elly1):

laughing de ce razi?

| Elly1 explică (pentru Public22):

Eee.laughing ca ai avut un raspuns bun

| Public22 a răspuns (pentru Elly1):

Pai si funda? laughing

| Public22 a răspuns (pentru Elly1):

Multumesc!

17 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Corp si par lung

| Alexandru0007 a răspuns:

Ce comparatii.toate fetele sunt frumoase in felul lor.degeaba imi place mie un tip ca altuia s-ar putea sa nu ii placa.incetati cu comparatiile astea si iubiti-va asa cum sunteti.

| RAY a răspuns:

Sa aiba o fata frumoasa asta conteaza la oricine

| neutrino a răspuns:

Poate ca nici una, nici alta, sau poate si una, si alta, numai scorpie sa nu fie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O data ce ti-a picat fisa la fata aia eu cred ca poate fi oricum mica mare scunda inalta cu fund bombat cu el mic. cu sani mici cu sani mari. Caracterul conteaza mai mult pentru ca sani mici o sa creasca. fundul o sa se bombeze. dacai mica o sa creasca... daca are parul scurt o sa ii creasca daca il are lung o sa-l taie... Deci nu te indragostesti de aspect pentru ca aspectul o sa se schimbe si tu ce faci nu o mai iubesti? Te indragostesti / te atrag gesturile cum vorbeste cum rade cum zambeste cum se prosteste cum se comporta tot. Depinde si de gandirea baietilor happy. Dar fata potrivita poate schimba orice baiathappy.

| mada1820 a răspuns (pentru anonim_4396):

Impresionant raspuns putini oameni mai gandesc asa, Felicitari!

| anonim_4396 a răspuns (pentru mada1820):

Multumesc frumos. :*

| mada1820 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere!

| Z3R0H0uR a răspuns:

1. Prefer prima varianta
2. Cu parul lung. happy

| Deliric95115 a răspuns:

Fata sa fie cu sani mari, fund bombat, frumoasa la fata si cu parul lung. rolling on the floor)

| infernu a răspuns:

Sa fie draguta sa aiba caracter si desteapta

| IonutVarul a răspuns:

Opaa cred ca ma duc pe varianta 1 si cu par lung :3