| szmotovio a întrebat:

Pentru baieti: ce parere aveti despre o fata virgina la 24 d ani?
fara ironii va rogwinking

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Si eu eram virgina la 24 de ani. Si nu a fost nimic anormal.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E treaba ei ce are de gand sa faca numai de binewinking

| Bacemi a răspuns:

Probabil va avea de suferit din acest motiv. Se va simti respinsa de societate. Si mereu va gandi ce e mai rau cand va fi aproape sa faca pasul mare cu un baiat. Inainte de toate sfatul care trebuie dat este sa invete sa cunoasca barbatii. Ca sa stie la ce sa se astepte. Si sa stie care barbat ar avea rabdare cu ea. Pentru ca inainte de toate trebuie inteleasa. Din punctul meu de vedere varsta ideala ar fi 20-21 de ani pentru acest pas. Daca o persoana trece de pasul asta cu siguranta va resimti un soc puternic. Important este ca inainte sa faca pasul acesta sa fie sigura ca a gasit un barbat iubitor si care o apreciaza cu adevarat.

| Dominicc a răspuns:

Frumos. ce poate fi?

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu e nimic anormal
poate ca nu ai gasit persoana potrivitawinking

| TąNyą a răspuns:

Eu sunt fată, dar îţi spun că nu e cred că nu e nici o ruşine ci un miracol că mai e virgină până la 24 de ani.

T.

| Cătălina a răspuns:

De admirat.

| Cretaker a răspuns:

Ca o duce destul de bine.

Miraaaaacol.

| dnxbv a răspuns:

Multi inainte

| danielagoldica a răspuns:

Parerea mea:este urata, introvertita, neprietenoasa, nesociabila, dizgratioasaetc etc

| kidboo a răspuns:

Foarte tare.sincer apreciez astfel de fete bv:-)

| TheDevil a răspuns:

Sti gluma aia? Ca nu exista fete virgine, ci doar fete care nu l`au cunoscut cu Chuck Norris laughing.
Am si eu o vecina care a ajuns tot la varsta de 24 de ani si inca e virgina,. pana acum ea nu a avut nici un iubit, nu iese in oras, in cluburi. E cam aiurea, pentru ca o sa ajungi sa fi respinsa cu timpu tongue

| claudiu_9958 a răspuns:

Hmmm. pai o parere bunawinkingdar nu am mai vazut o fata virgina de foarte mult timp si la 24 d ani.
Vrei sa fi prietena mea :?

| Rock_4461 a răspuns:

Nu e cine stie ce eu am avut vecina virgina pana la 21 de ani tongue problema ei. cand e pregatita o va facewinking