| anonim_4396 a întrebat:

Salut băieţi, ce părere aveţi despre sexul cu o virgină? Sau vă plac cele mai experimentate?laughing)

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu iti dai seama ca sansa ca un baiat sa faca sex cu o virgina e mica, daca voi sunteti atrase de 20% din baieti, o virgina daca e atrasa de 10%,desi nu ca nu as vrea,dar virginele vor un baiat tip badbpy,popular, frumos, inalt, e greu sa ai o iubita in ziua de azi, pretentile sunt mari din partea fetelor

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Deci ce alegi?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimic,nu aleg nimic, eu am dat adio sexului opus

| Sofer a răspuns:

A fost ok cu o virgina, dar trebuie sa invete sa experimenteze. Alea non virgine or fi mult mai experimentate. dar e irelevant, daca te multumeste oricum ar fi ea, e perfect.

| Plato a răspuns:

Da, mereu mi-am dorit o masina fara usi, fara roti daca se poate. Nu pot sa-i inteleg pe cei ce-si iau masini noi, fara 200 de mirosuri si cu usile intacte.
Ca sa scutesc mintile luminate de a-mi spune ca femeile nu sunt masini, o sa las nota asta. Comparatia e veridica.

| Holiday a răspuns (pentru Plato):

Uiti ca toate motoarele au rodajul facut cand cumperi tu masina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Una experimentata dar doar pentru relatii scurte, degeaba are experienta daca e "damaged goods

| AlexeCatalina a răspuns:

Baieti prefera fetele virgine, tu ce preferi? Badboy sau unul cuminte?