| deny_6101 a întrebat:

20cm e prea mult pentru o virgina? sau nu?
baieti ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mai, voi inainte de a pune astfel de intrebari, nu cititi cate ceva de pe net, sau din carti?!
La o virgina este essentiala afectiunea, tandretea, comunicarea, caldura sufleteasca, increderea, romantismul, igiena, securitatea mediului, PREZERVATIVUL, si sa o faci sa fie convinsa ca nu o vei parasi dupa! - adica nu doar asta ai vrut de la ea!

Marimea "dotarii" este secundara, si este mult mai important sa stii sa te misti, sa te sincronizezi si armonizezi cu ea, decat sa crezi, la modul aiuristic!, ca o vei da gata cu centimetrii tai! - nu ai absolut nici un merit personal ca ii ai - daca ii ai!

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Important este sa fii atent cu ea, sa fii tandru. Nu conteaza ce dotari ai. Important este sa fii atent cu trairile ei, sa iti dai seama daca o doare sa fii mai bland. Trebuie sa comunicati si sa o faci sa fie receptiva.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

E slabut. Nici nu are rost.

| unione a răspuns:

Nuuuu, e prea putin... Minim 1. 50-1. 60 cm ca sa ajungi sa o si saruti fara a te urca pe scaun

| Cristina20143 a răspuns:

La inceput poate nu o sa fie tocmai placut pentru "virgina" dar dupa o sa'i placawinking

| kukubau a răspuns:

Hmm, da in loc sa intrebi si u cum s-o faci sa se simta in largul ei, sau cum s-o faci sa se simta speciala, vii ca un taran si arunci cataroaie

| vampirika a răspuns:

E putin, 30cm ar mergewinking
Saraca fatalaughing

| tynatwine a răspuns:

Depinde de "virgina" tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, sa nu i se para cam micaaaa!