| Theuta a întrebat:

Pentru baieti: e ok sa fiti abordati de o fata? Abordati la modu. suntem in acelasi liceu si el se mai baga in seama cu mine dar eu i o tot taiam. Nici la buna nu i am raspuns. As putea sa ii bag un "bunaaaabig grin" cand il vad pe hol fara sa par ciudata sau lesinata dupa el?

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

E foarte ok, pe timpul cand eram eu in liceu, mi s-a intamplat de 2-3 ori si am fost foarte placut surprins.

| SantaAndrei a răspuns:

Pai daca el iti zice buna sau ceva, e lipsa de respect sa nu ii zici si tu happy Macar raspunde-i la salut, si vedeti de acolo, sau poti chiar sa il saluti si sa initiezi u o conversatie daca vrei happy nu se supara niciun baiat sa il abordeze o fatawinking