| Anonima111111111111 a întrebat:

Baieti, va plac fetele care va abordeaza, care va baga in seama tot timpul? Sau preferati sa abordati voi fetele care va intereseaza?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Imi plac toate fetele istete si frumusele, cu ceva simt al umorului. Acestea insa nu sar in bratele baietilor, dar, atunci cand este cazul, stiu cum sa se faca bine vazute, fara sa exagereze.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa nu fie exagerat de enervanta cu limita dar nici eu sa o bag mereu in seama ca nu ma milogesc de nimeni, am avut relatii cu niste tampite de care tot trageam eu nu merita asa ceva muta dar curva sti, ce ma intereseaza pe mine nu exista asa ca nu abordez fetele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie ceva reciproc. Daca mereu se intampla ca numai eu sa arat interes, eu sa o salut, eu sa ma duc la ea sa ma bag in seama cu ea si ea nimic, sa se duca tare. Daca altul nu da 2 bani pe mine, eu de ce as da 2 bani pe acea persoana.