| anonim_4396 a întrebat:

Pentru un baiat de 18 19 ani ce fata vi se pare potrivita la varsta, sa aiba ca iubita?

Nu ma luati cu prostii " ce ii doare pe altii ", chiar ma intereseaza raspunsurile voastre.

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
De preferat in jurul varstei lui. Daca nu, macar 16/17.

| RAY a răspuns:

16-18 ani, desi la cat de imaturi sunt baieti din ziua de azi e logic sa ne intrebam ei vor iubita sau sex? sa fim rationali la varsta aia suntem doar pe interes sexual atat

| sofisis a răspuns:

Cu tipe de minim 16-17 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu fete de peste 18 ani. „Sa iasa" inseamna intalnirea la un film, cafea, plimbare, cofetarie sau altceva de genul asta. De regula sa fie majora.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

O sa modific. ma refeream ca iubita nu prietene.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

ti se pare ciudat sa iasa sau sa vorbeasca cu cele de 14-16 ani?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tot peste 18 ani inpliniti.Parerea mea. Kasi fata sa faca majoratul. Odata ce se zice ca dupa 18 ani esti major si deci si fata majora, intelegi ca are ceva minte in cap.Sub 18 ani fata si nu numai sunt copii, nu cunosc bine notiunea de iubiti si...nu au stabilitate mentala. Inca depind de parinti si asta poate fi si o problema. In ziua de azi se vorbeste de iubit si iubita si la 12 ani dar hai sa fim un pic realisti si sa ne uitam ca acesti copii nici nu au iesit bine din ou, nici par la puta nu au.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sigur ca mi se pare ciudat.Au doar 14 ani, ce vrei sa aiba in cap? Nu pot intretine relatia, sunt copii. La varsta asta abia descopera ce e barbatul si ce e femeia, una alta, sunt ca niste pui care inca se invart in jurul cuibului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ce îi doare pe alții laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La ce ai mai raspuns ma depaseste

| gingergirl1 a răspuns:

18. sau 17.

| n1n1o a răspuns:

Sal, parerea mea +16 ani.

| pixnegru a răspuns:

De la 15 in sus
Care e diferenta intre una de 15-16 si una de 18 oricum?

| anonim_4396 explică (pentru pixnegru):

Mentalitatea unei persoane se schimba de la zi la zi, daramite in 2 3 ani.