| username2468 a întrebat:

Cum vă plac fetele mai mult, machiate sau naturale?

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Acu depinde și ce înțelegi prin machiaj. crec pe niciun băiat nu deranjează un rimel sau o linie de tuș și eventual niște ruj (bine, exceptând la sărut big grin ) dacă e vorba de machiaj din ăla care te transformă complet cu minim 10 produse pot să-i înțeleg perfectde ce zic că le plac alea „nemachiate"

| darrio2007 a răspuns:

Machiate natural. Dupa cum cerea cineva un sfat pe aici.

| antimulte a răspuns:

Cele care se ingrijesc cu bun gust, nu conteaza ca se machiaza sau nu, dar daca ai nevoie de spaglu si smirghel ca sa ii vezi obrazul... clar nu.

| RAY a răspuns:

Depinde pentru sex machiate pentru relatie naturale, pai cand vrei o relatie pui accent pe naturalete, sinceritate, iubire nu pe fizic

| Violleta2022 a răspuns:

Naturale!

| Nemessys a răspuns:

Nemachiate

| siriusblack98 a răspuns:

Doar vii sa fie ca in rest ne descurcam noi.Glumesc big grin Personal imi place sa o vad mai des naturala decat machiata.Nu am nimic impotriva cosmeticelor, chiar imi place sa vad ca isi da silinta sa arate mereu bine dar as prefera sa se machieze doar la ocazii sau la job.Nu cand stau eu cu ea acasa sau cand mergem pe undeva sa ne plimbam.Sa o sarut si apoi sa ma sterg cu 10 servetele de machiajul ei ca mai bine ma lipsesc.

| TheGentleman a răspuns:

Naturale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naturale. Mai bine sa fie uratica decat sa arate a plastic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele machiate le consider automat respingatoare.
Machiajul e necesar la ocazii nu in viata de zi cu zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Machiate pentru ca orice fata arata mai bine machiata decat fara machiaj, dar machiata cat trebuie si cum trebuie.
Ălea care au 5 kg de machiaj pe fata si sprancenele facute la arhitect pe calculator sunt clovni nu fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naturale evident

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia care zic ca nu ii scarbesc femeile machiate sunt primii care intorc capul dupa ele, ipocriti

| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

Machiajul trebuie sa-l folosim doar la evenimente, este strict părerea mea. Naturalul ne face mai speciale și unice.