| ateu123 a întrebat:

Pentru fete as vrea sa porniti intr-o realatie cu iubitul sa aiba el totul? sau sa porniti de la zero? ras sincere

3 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Am vrut sa-ti raspund dar mi-am amintit brusc ca sint una dintre ignorarile tale.Ma scuzi te rog.

| CristiB93 a răspuns (pentru harciog):

rolling on the floor laughing Harciog esti dat al naibi laughing

| Dedeeeee a răspuns:

Sincer mi.ar placea sa pornim de la zero. sa ne vedem propriile realizari. sa fim impliniti si fericiti de ceea ce facem impreuna!:*