| Laurentziu1234 a întrebat:

Pentru fete!

Cât de mult contează situația financiară a barbatului?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu am depins de situatia lui financiara niciodata, pentru ca amandoi aducem bani in casa, eu nefiind tipul de femeie "intretinuta".

| Sofer a răspuns:

Pentru unele deloc. Dar pentru altele trebuie sa ai bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal nu sunt ahtiată după avere, bani, mașini/vile luxoase, așadar situația financiară a partenerului meu de viață poate fi una modestă, dar dacă e dornic de muncă și de realizat multe lucruri, atunci îi admir ambiția și perseverența, atâta timp cât nu depășește limita.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaWTS a răspuns:

Nu ai cum să primești aici un răspuns la modul general.
Pentru unele contează foarte mult (cele care sunt obișnuite să "atârne" de câte un bărbat cu bani).
Pentru altele nu contează deloc. Sunt cele suficient de inteligente încât să-și asigure independența financiară astfel încât să nu devină o "anexă" a bărbatului.
Plus multe altele, la diverse stadii între cele două de mai sus.

| OniChan666 a răspuns:

Foarte mult.