| schafer a întrebat:

Pentru fete... ce asteptari aveti de la un barbat, si cum a-ti vrea sa fie el (de ex : mai moale, mai badaran ) si ce anume va atrage.

Răspuns Câştigător
| Lovely a răspuns:

In primul rand. cel mai important lucru : Maturitatea! in general majoritatea fetelor nu sunt atrase de baieti ce se afla in pragul adolescentei tocmai din aces motivhappy exista si exceptii evident, dar mai rar vezi un baiat de 14-15-16max 17 ani care sa fie interesat de iubire si nu de jocuri video, fotbal, etc. Caracterul e important dar uneori si fizicul iti spune multe! nu conteaza ce ti-a dat Dumenezeu conteaza sa ai grija de el!( corp ma refer). Multe am vazut ca zic de fatezie " fizicul nu conteaza :X:X:X" ca sa arate ca ele sunt mai presus; dar sa fim seriosi, oricine remarca o persoana ingrijita isi formeaza o parere pozitiva fata de o persoana neingrijita! Deci conteaza si fizicul happy

5 răspunsuri:
| Delire a răspuns:

Buna! sa aiba caracter! sa fie sensibillove struck cu minestraight face dar in fata celorlalti sa para dur, sa aiba simtul umorului f dezvoltat! sa stie sa se faca respectat si apreciat, sa stie cand sa taca si cand sa vb, cand sa fie serios si cand sa faca caternicalaughing, sa nu fie badaran, sa fie manierat, genu' mai rebel(dar nu golan, cu tarfe, dorguri etcstraight face) sa stie sa vorbeascalove struck sa nu bea, sa fumeze etc! sa fie uneori copillove struck sa gandeasca matur dar totusi copilareste, sa fie egoist cand vine vorba de mineblushing si sa nu fie prea gelos! cam atatlove struckfizicu' nu conteaza atat de mult pe cat conteaza sufletu' [frumusetea e trecatoare) :*

| Aiicha a răspuns:

Sa fie alaturi de mine atunci cand nu ii cer, sa stie cum sa ma inveseleasca atunci cand am avut o zi proasta, sa fie mai incapatanat decat mine, sa aiba rabdare si tarie de caracter sa ma suporte, sa fie serios cand situatia impune, sa nu ma lase la greu, sa stie cand am nevoie de o vorba buna pentru a-mi reveni si sa stie sa se faca respectat de mine.

| RoxAnana a răspuns:

Sa arate bine, sa aiba un zambet dragut sa fie si cu partea lui sensibila si sa ma iubeasca

| oAnna a răspuns:

Mie mi-ar place la un baiat daca ar avea caracterul ala, putin indiferent si serios big grin sa para misterios ...sa aiba si simtul umorului si sa fie tipul ala autoritar si dur big grin

nu stiu daca are sens dar asa m-ar atrage la un tip big grin

| Daniela_1629 a răspuns:

Sa existe o balanta, un echilibru intre moale si badaran. Sa stie cand sa faca pe sentimentalul si cand pe durul.Sa nu exagereze cu imbratisarile si saruturile.Sa-mi dea atentie cat sa nu mi se urce la cap, doar cand sunt nelinstita sau suparata in general daca nu ma simt bine atunci sa am toata atentia lui.Sa-mi sarute fruntea dupa ce ne certam, sa se joace in parul meu, sa lase din cand in cand de la el.