| MariusDeejay a întrebat:

Intrebare pentru femei ce asteptari aveti de la un barbat in pat? ce ati dori sa va faca si ce nu ati dori sa nu va faca?

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Pana la varsta asta nu ai gasit raspunsurile? eu iti dau un indiciu. nu exista mai multe femei la fel. ce ii place uneia nu-i place alteia. ai pus o intrebare cu raspunsuri foarte discutabile

Răspuns utilizator avertizat
| Chiriac_Ionel_1972 a răspuns:

Pai am vrea ca el sa stea deasupra pai depinde de caz, el sa prea controlul sa ne cosede.Si ce nu pai nu am vrea sex oral sau ***

| AnonimaAntonia a răspuns:

Depide de fiecare femeie. Mie imi place ca el sa comunice cu mine si sa simt ca intr-adevar ma iubeste. Nu vreau sa fie salbatic si badaran. Oricum, intreab-o pe prietena ta ce ii place

| tearsforfears667 a răspuns:

As dori cel mai mult sa fie atent la ce imi place mie, sa fie receptiv. Ce nu mi-as dori: sa se grabeasca si sa mi se para ca e cu mintea in alta parte!

| ProfanatorulDePensionare a răspuns:

Anal, dar sa nu fie dureros