| SpeedyRA a întrebat:

Cu caracterizati barbatil perfect? Sau ce va atrage cel mai mult la un barbat? Intrebare pentru fete.

2 răspunsuri:
| lacrimanegru a răspuns:

Barbatul perfect nu exista. daca are ceva nu are altceva. problema noastra este sa stim ce vrem in viata si daca suntem fericite cu ce au ramanem in relatie daca nu mergem mai departe. ex meu. prietenul meu este de casa, adica cumpara mancare, dulciuri, mergem la cafea, nu bea nu fumeaza etc. dar cand e vb sa platim chiria adica sa stranga niste bani are clesti in buzunare. in fiecare luna ne certam pe chestia asta. e bine e rau nu stiu. altii sun zgarciti, altii curvari, etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie imi plac in general baietii care stiu sa se poarte/sa fie respectuosi.Sa nu fie cum se zice "smecheri" de aia insuportabili.Sa fie romantic, serios, cuminte. Acum nah nimeni nu e perfect dar un baiat calumea ar putea fi caracterizat asa.