| oChicaaInfiniteeXD a întrebat:

Pentru fete ce va place la un baiat?

Răspuns Câştigător
| vivigreen a răspuns:

Umorul, Dragalasenia, Felul lui de a vedea lucrurile, ochii lui speciali, mainile(conteaza pentru mine, imi arata ce fel de baiat e) si... inaltimea + felul de a iubi!

5 răspunsuri:
| MLSS a răspuns:

Ochii sinceri, ceea ce apreciaza la mine este important, aspectul fizic placut, inalt, stilul lui, si aspectul mainilor big grin
dar cel mai mult ma intereseaza caracterul lui si daca ma iubeste... daca el ma iubeste o sa-l iubesc si eu!

| Elena_9064 a răspuns:

Buna. Cel mai mult conteaza caracterul, pentru ca daca el nu stie sa se comporte cu tine atunci degeaba este frumos de pica... Pa-pa.

| AlexaChristiana2000 a răspuns:

20%aspectul si 80% sa stii sa te porti cu ea, sa o iubesti, sa nu fii prea gagicar, ca sa poata sa aiba incredere in tine, si o sa dureze mult timp o astfel de relatie

| Yoana99 a răspuns:

Pentru mine conteaza un picut si cum arata dar cel mai mult conteaza sa fie destept, cu picioarele pe pamant si sa stie sa trateze o fata. Sa il pot considera un prieten bun chiar daca suntem impreuna.

| oChicaaInfiniteeXD explică:

Da logic