| Ciresikaaa a întrebat:

Hey :*
Am o intrebare mai mult pentru. baieti dar desigur si fetele pot raspunde.
Va place ca o fata sa fiee accesorizata sau simpla?

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Naturala.
Nu imi place sa ies cu o fata cu prea multe 'prostii' agatate de ea.
Ce fac eu? ies cu un pom de iarna pe strada?happy
Regret, nu imi placebig grin
mai bine simpla si naturala.

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Simpla frumoasa si poate doar cateva gablonturi pe mana si atat sau poate fi si simpa

| costel121 a răspuns:

Nici prea multe accesori exagerat

| demonangel24 a răspuns:

Mie imi place de o fata dar nu e prea accesorizata. Nu prea imi pasa daca o fata are accesorii sau nu cat timp imi place de ea.

| Anomalis a răspuns:

Simpla

| MyhaiNeacsu a răspuns:

Mie nu imi prea plac fetele accesorizate.Dar nu strica, dar dac baiatului ii place de tine nu conteaza! bafta cu elbig grin