| Madness345 a întrebat:

Fetelor, imi descrieti si mie baiatul perfect? Adica fizic, cat si cuceritor. Dau funda :*

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pentru mine baiatul perfect fizic e blond cu ochi albastri. laughing Sau saten cu ochi albastri, corpul normal, adica nici sa plesneasca muschii pe el dar nici scobitoare sau sa-i atarne burta.
IAr moral : sa fie amuzant, inteligent, carismatic, loial, empatic, protector, sincer, sa am ce vorbi cu el, sa avem conexiune, sa ma trateze ca pe o prioritate, masculin.

| 1231242 a răspuns:

Daca tu ai peste 14 ani, e gravlaughing

| Dede_Chimz_1996 a răspuns:

Pai de când exista baiatul perfect?
Atâta timp când îți iei un baiat ți-l modelezi pe placul tau dar in nici un caz nu o sa ajungi la Perfecțiune!