| tdfg a întrebat:

Pentru fete: V-ar deranja ca băiatul cu care aveți o relație să se uite după alte femei pe stradă și să le admire fundul când mergeți cu el prin oraș?

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Buna,

Personal, depinde cat de mult se axeaza pe asta. N-am o problema neparat, ba chiar ii arat si eu fete frumoase pe strada, totusi sa pastram o limita. Nu mereu cand suntem in oras vreau sa aud ce buna este respectiva, bineinteles, ar fi si o problema in cazul asta laughing.

Nu am de ce sa ma mint singura, mereu vor exista femei mult mai frumoase, dar asta nu inseamna ca daca arunca o privire( pentru ca orium barbatul scaneaza si de la departare laughing ) o sa ma insele.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar tie ti ar conveni ca iubita ta sa se uite dupa alti barbati cand mergi cu ea in oras?

| SG1995 a răspuns:

Ingrebarea e mai buna e de ce ai face astacand esti cu iubita, daca nu vrei sa-i dai peste nas?

| AnastasiaK a răspuns:

Chiar deloc laughing Pana la urma stiu foarte clar ca al meu arata mai bine laughing

Acum, lasand "modestia" la o parte, momentan sunt intr-o perioada in care prefer sa nu ma complic cu relatiile, dar daca as fi intr-una, m-ar deranja mult mai mult daca s-ar abtine din a se uita. Pana la urma nu are rost ca femeie (sau in cazul opus, ca barbat) sa fii ipocrita (respectiv ipocrit). Oricat de bine ar arata, intotdeauna va exista una care arata mai bine...sau daca nu mai bine, macar bine intr-un alt mod, iar asta tot atrage. Daca singurul lucru cu care il tine langa ea pe barbatul respectiv este aspectul fizic, atunci ar fi o idee buna sa-l lege la ochi cand ies in oras ca sa fie in siguranta. Insa daca mai exista si un alt aspect care mentine relatia respectiva, nu vad niciun motiv de deranj daca unul din parteneri isi permite sa admire pe altcineva.

| Necunoscut112 a răspuns:

Da, m-ar deranja. Cum şi pe el l-ar deranja dacă aş admira pe alţi bărbaţi pe drum. Una e să te uiţi admirativ la o persoană indiferent de sex, alta e să îi atragi atenţia iubitului/iubitei, făcându-l/făcând-o să se simtă aiurea că nu arată la fel de bine. Mi se pare o dovadă de bun simţ să nu îţi faci partenerul să se simtă inferior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Mari97 a răspuns:

Da.
Ori e împreuna cu mine ori se uita după altele. Dacă face asta o data e Ok nu zic nu, dar dacă se repeta de multe ori s-a plictisit de tine. Pe cei care sunt intr-o relație și se uita de mai multe ori după altele ii consider fuckboy