| RexCuParuCret a întrebat:

Fetelor va plac baieti cu muschi?
Sper sa nu aud prosti de genu degeaba ai muschi daca esti fara creier nu stiu cine a inventat chestia asta ca daca ai muschi esti prost.

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Femeilor le plac barbatii bine facuti, asta e un fapt.
Desigur, pustoaicele de 14 ani care n-au devenit inca femei o sa spuna nu agreaza astfel de tipi si ar mai fi si cele care nu recunosc ca le plac baietii cu muschi fiindca au impresia ca ar fi superficiale dar n-ai cum sa schimbi adevarul.
In primul rand ca femeile cauta siguranta la un barbat si evident ca un astfel de specimen e dezirabil.
In al doilea rand, eu. Clar ca n-am avut intotdeauna muschii pe care ii am acum, deci am apucat sa vad comportamentul si reactiile femeilor inainte si dupa, ca sa pot face o comparatie, si ce crezi...

| RexCuParuCret explică (pentru greyhound):

Super mersi de raspuns asa este multe nu recunosc acest lucru ci spun ca conteaza doar sufletul cea ce iti zic eu ca e o minciuna oricat de frumos ai avea sufletu dar daca esti mutilat la fata nu o sa te accepte niciodata.

6 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Ooo,si inca cum, sunt foarte sexii si ii apreciez pentru ca, chiar fac sacrifici sa-i aiba.
Dar trebuie sa fie frumos cu totul nu numai muschi.batting eyelashes rolling on the floor

| Giulia97Anna a răspuns:

Nu conteaza, eu pun accent mai mult pe suflet. Poate el sa aiba muschi, dar daca nu stie sa se comporte cu tine corespunzator....mai bine prefer un baiat normal.

| lucybzz a răspuns (pentru Giulia97Anna):

- de ce consideri ca baietii care merg la sala nu sunt normali?
"mai bine prefer un baiat normal." cel mult poti spune ca baietii care fac culturism de performanta nu sunt "normali"; desi mi se pare destul de exagerat.(de fapt ei sunt un pic mai diferiti la fizic, sunt mai "giganti")
- ai dreptate la cand spui ca sufletul conteaza mai mult, dar tine minte primul contact cu o persoana e fizic, dupa ajungi la suflet
si cred ca si tu ai prefera ca persoana de langa tine sa aiba abdomenul plat..decat o burtica care sa ii stea peste curea whistling
evident ca aici depinde de preferintele tale :*

| Giulia97Anna a răspuns (pentru lucybzz):

Am zis eu ca nu baietii care merg la sala, nu sunt normali? Nu am nimic cu ei, numai ca eu pun accent mai mult pe suflet.

| Axys a răspuns:

Conteaza sa stii happy pentru ca stimti ca ai pe cineva puternc langa tine happyParerea mea tongue