| Patrick20061997 a întrebat:

Sunt fete carora le place sexul?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt, normal. Daca nu le-ar place nu si-ar mai face probleme pe aici ca raman insarcinate cu cine stie cine.

| RAY a răspuns:

Da,dar cu tipi inalti, frumosi care sa le atraga din punct de vedere sexual, nu grasi si urati sau obsedati sexuali

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca sexul este placut de toata lumea activa sexual, indiferent ca esti femeie sau barbat.

| Violleta2022 a răspuns:

Tu trebuie sa fii destul de micut de varsta, daca pui asemenea intrebari puerile.
Numai gandeste-te, oare mamei tale i-a placut sa faca sex cu tatal tau ca sa te faca pe tine, sau nu?
Crezi ca doar barbatii simt placere?
daca ar fi atat de nasol sexul pentru femei, crezi ca am fii proaste sa-l mai facem?
In cazul ala, nu ar mai exista copii pe lume...

| mentholinks a răspuns:

Ele adora sexul ca banii.

| Violleta2022 a răspuns (pentru mentholinks):

Aia este valabila doar la prostituate!

| AlbertG a răspuns:

Nici nu trebuia sa mai pui intrebarea asta.
Sexul este facut pentru reproducere si de asemenea simti si o placere pe cinste!
ATENTIE! NU UITA, FOLOSESTE PREZERVATIVUL!

| MaryLoveMyLife a răspuns:

La toate fetele le place sexul, depinde deja cu cine happy

| Dacii2326 a răspuns:

Daca nu e viol, da, depine si cu cine

| necrotic a răspuns:

Sigur că nu. Este doar un mit.

| IsaiahRashad a răspuns:

Nu, doar baietilor le place