| misticals19 a întrebat:

Pentru inceput tin sa mentionez ca am 16 ani si acum intrebarea. sunt cu o fata de 3 ani de zile si mereu cand sunt cu ea si incepem sa ne " giugiulim " imi vine erectia ce pot sa fac ca sa nu mi se mai intample asta, intrebarea este foarte serioasa deci vreau raspunsuri serioase fara caterinca

Răspuns Câştigător
| Bogdan1o a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie jena, cand ti se scoala o simte si ea, e normal daca ii vine cheful de nebunii, sa ai un orezervativ la tine...totul e absolut normal, nu are ce sa zica, cel putin nu de rau, orice baiat la varsta ta are erectiesi mai ales cand e cu iubita lui...bafta multa si ai grija sa te protejeziwinking

9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Sa-ti spun drept, fata ar fi tare dezamagita sa vada ca nu ti se mai scoala. Ar insemna sa nu-ti mai placa de ea.

| misticals19 explică (pentru Zenithf):

E chestia ca mie jena de ea cand. sa vorbim pe fata. cand mi se scoala si o simte laughing si daca ii vine cheful de nebunii si vede ca mi-a venit erectia ce o sa zica?

| Zenithf a răspuns (pentru misticals19):

Nu o sa zica nimic, o sa se rusineze si o sa-i placa, totodata big grin

| Bogdan1o a răspuns (pentru misticals19):

Nu trebuie sa-ti fie jena, cand ti se scoala o simte si ea, e normal daca ii vine cheful de nebunii, sa ai un orezervativ la tine...totul e absolut normal, nu are ce sa zica, cel putin nu de rau, orice baiat la varsta ta are erectiesi mai ales cand e cu iubita lui...bafta multa si ai grija sa te protejeziwinking

| Bogdan1o a răspuns:

Este absolut normal sa ai erectie mai ales la varsta pe care o ai
din pacate( daca nu iti place erectia) nu poti face nimic sa no ai
dar eu zic ca e un lucru bun, o masturbare la 5 zile ar fi bunawinking

| Maftel_Mady_1996 a răspuns:

Unu la mana; e un lucru bun ca ai erectie si doi la mana, cand iti vine erectia, du-te repede intr-un tufis, fa-ti o scurta si intoarce-te la fata. O sa vezi ca o sa fie bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asta e un lucru bun ca ai erectie,sau cumva te referi ca si termini in pantaloni? asta e cu totul altceva si e normal pentru varsta ta, trebuie doar sa te relaxezi, tine de psihic

| misticals19 explică (pentru anonim_4396):

Nu " termin " pur si simplu curge un lichid transparent dar nu mult curge putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De aceeasi parere cu powerdream erectia e produsa de excitare este normal la barbati acum depinde pana unde duce, nu cred ca si ejaculezi in pantaloni.
Oricum cand esti cu ea fii relaxat si cand iti vine, ca vorba aia esti baiat, gandeste'te la altceva alta metoda nu cred ca este decat o injenctie cu paralizant in penis(glumeam dar e posibillaughing ).

| excelezlabani a răspuns:

Ai putea incerca un act sexual.esti cu ea de 3 ani.ar fi cazul. daca nu si masturbarea e o solutie. funda?hee hee