| BlitzLikeXd a întrebat:

Pentru mine dragostea este mai potrivita ca sexul dupa parerea voastra? pentru voi intro relatie ce este mai potrivit sexul sau dragostea?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

happy

16 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Unde dragoste nu e, nimic nu e.
Iar daca o relatie este bazata pe sex, nici nu poate fi numita relatie ci...curvasareala. laughing
wave

| MisterRip a răspuns (pentru LikeARollingStone):

Mia placut asta, bine ziswinking

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru LikeARollingStone):

Sunt intro relatie bazata doar pe sex, si pot sa zic ca, u talk crap...

| LikeARollingStone a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Mai, in general relatiile gay-lor sunt bazate doar pe sex. Deci, inteleg in mare parte la ce te referi.
Have fun in continuare. happy

| h3r a răspuns:

Iubirea, dragostea... asta e la baza unei relații!

| BlitzLikeXd explică (pentru h3r):

Asa da Draga happy

| BlitzLikeXd explică (pentru h3r):

:X

| h3r a răspuns (pentru BlitzLikeXd):

laughing

| BlitzLikeXd explică (pentru h3r):

Esti amuzanta :X draga

| h3r a răspuns (pentru BlitzLikeXd):

Mă înroșesc.

| BlitzLikeXd explică (pentru h3r):

Serios big grin?

| h3r a răspuns (pentru BlitzLikeXd):

happy

| Oana92 a răspuns:

E nevoie de ambele laturi intr-o relatie matura. Se completeaza, doar in combinatie rezulta o relatie adevarata. Oricare dintre cele doua parti ar lipsa relatie nu ar fi completa si ar duce la frustrari, tradari, etc.

| Danysan a răspuns:

-Destul de adevarat ca dragostea e principala dar vezi ca la un moment dat daca nu apare si sexu-oricat ai fi de indragostit ti se cam ia laughing

| VladGH a răspuns:

Relatiile se difera in comparatie cu virsta si situatie. Daca esti cu cineva zi la zi, se incepe cu dragoastea si pe parcurs se mentine cu sex. Sa gindim bine, nimeni nu ar sta intr-un cuplu fara sex.

Răspuns utilizator avertizat
| NickName01 a răspuns:

Împlinire si sens ofera doar dragostea...
Sexul in afara casatoriei este groaynic de distrugator...