| ZozOoLiNa a întrebat:

Cat de mult conteaza sexul intro relatie exprimativa parerea prin procente 1% 2%...e.t.c?

Răspuns Câştigător
| akka4 a răspuns:

Bun atunci ramai la sentimentele tale, iar dupa aproximativ 1 luna-2, apari aici cu intrebari tampite, de genul "cred ca ma prietenul se f··e cu alta". hai sa fim seriosi acum doar nu o sa stai toata viata cu dume "buna, cefaci, pa, etc, etc".
si sentimentele astea de care vorbesti tu trebuie exprimate intr-un fel si sincer, doar un retardat si-ar exprima sentimentele numai prin "vorbe siropoase".
Si da, chiar este viata trista cum spui tu, dar doar pentru cine nu stie sa si-o traiasca (cum sunt majoritatea pe aici)winking daca stau sa ma gandesc mai bine, si tu faci parte tot din categoria lorwinking
Numai bine! si traiti-va viata acum cat sunteti tineri si se poatewinking

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

25%

| Dennys1521 a răspuns:

100%

| BYGGeo a răspuns:

15%

| pink94 a răspuns:

Buna ZozOoLiNa.Sexul conteaza foarte mult intr-o relatie, pot spune 50%, bineinteles asta doar daca ai gasit persoana potrivita, si ai ajuns sa o cunosti bine. Daca ai o relatie de f putin timp, nu inseamna ca gata faci sex doar pentru ca, conteaza in relatie si lucru asta.Trebuie sa ai sentimente, incredere, si sa-ti cunosti bine partenerul.

| neutrino a răspuns:

Care e azi, scopul unei relatii?

| Azµre a răspuns:

0.0001% Dacă relația este cu persoana potrivită.
Ai să observi că atâta timp cât există sinceritate, încredere și respect, acel procentaj nu va mai conta. Vei face sex de plăcere. Prin urmare sexul este egal cu zero la baza unei relații.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20% (parerea meabig grin)

| akka4 a răspuns:

80-90%winking pun pariu ca toti care au spus : 15-20-25-50-etc % au spus asta doar pentru a iesi in evidentawinking.

| pink94 a răspuns (pentru akka4):

Serios? atunci pentru tine e mai important SEXUL decat sentimentele, ce viata trista.

| akka4 a răspuns (pentru pink94):

Bun atunci ramai la sentimentele tale, iar dupa aproximativ 1 luna-2, apari aici cu intrebari tampite, de genul "cred ca ma prietenul se f··e cu alta". hai sa fim seriosi acum doar nu o sa stai toata viata cu dume "buna, cefaci, pa, etc, etc".
si sentimentele astea de care vorbesti tu trebuie exprimate intr-un fel si sincer, doar un retardat si-ar exprima sentimentele numai prin "vorbe siropoase".
Si da, chiar este viata trista cum spui tu, dar doar pentru cine nu stie sa si-o traiasca (cum sunt majoritatea pe aici)winking daca stau sa ma gandesc mai bine, si tu faci parte tot din categoria lorwinking
Numai bine! si traiti-va viata acum cat sunteti tineri si se poatewinking

| Maya2014 a răspuns:

Sexul intr-o relatie conteaza, dar nu atat de mult precum crede lumea.50% e un pic prea mult.In proportie de 70% conteaza iubirea, respectul, comunicarea si intelegerea.Aceste lucruri sunt esentiale pentru o relatie de durata.Mai apoi vine sexul happy

| Rooobi a răspuns:

45% parerea meawinking

| FashionVictim93 a răspuns:

Sincer nu stiu.dar din cate am inteles si eu conteaza in proportie de cam 70%-80%...

| ANDRErock a răspuns:

1000%laughing

| TicAlex a răspuns:

"Sexul e consolarea care-ţi mai rămâne când nu-ţi ajunge dragostea." Marquez nu era prost cand a scris asta.happy