| anonim_4396 a întrebat:

Gustul spermei este afectat de ceea ce manancii

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Am mai raspuns la aceasta intrebare, dar repet, nu e nici o problema.
Factorii care influenteaza gustul spermei sunt: cei genetici, hrana, fumatul, stresul, anotimpul.
Un tip care e carnivor are un anume gust, altul vegetarian altul, fumatorul altul, mai amar.
Unele fete/femei, daca vor de la fumator, pot avea pregatita putina ciocolata sau dulceata la indemana, ca sa faca suportabil gustul.

| BogdanBz a răspuns:

Asa se spune, dar acum numai o fata poate sa iti dea un raspuns concret. O fata care practica sexul oral bineinteles.

| anonim_4396 explică (pentru BogdanBz):

"o fata", i-auzi?!
De ce nu si "un baiat"?winking

| BogdanBz a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai si tu dreptatea ta laughing

| Shimozukushiki a răspuns:

De unde știi?

| SamuraiOkami a răspuns:

Gusta si tu

| Elena2106 a răspuns:

Da