| amdr001 a întrebat:

HeEy! Fete si baieti... ziceti-mi ce cautati la partenerul ideal... adica baieti, ce cautati si ce vreti la o fata, iar fetele, ce cautati si ce vreti sa aiba un baiat? cel mai frumos si bun raspuns, SINCER, dau FundaVOT. SUCCES!

Răspuns Câştigător
| KaTaNa97 a răspuns:

"hata-hata"..nu cred ca la asta se referea la lucru ala(-_-')--
in fine..eu as vrea de la o fata sa fie sincera..niciodata sa nu ma minta..sa fie frumoasa cat de cat..sa fie desteapta...si acum depinde dupa gusturi ce fel de fete..mai cuminti..sau mai relesmug.winking

3 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Să ştie când s-o lase mai moale, for god's sake! Unii au nevoie de libertate.

Răspuns utilizator avertizat