| love_4777 a întrebat:

Pentru voi cum a fost prima data cand ati facut dragoste? as vrea sa stiu vi se pare ceva normal? si m-ai ales sa faceti in diferite pozitii? plss ma puteti ajuta voi ce pozitii stiti m-am m-ai uitat pe net dar par monotone...si inca o problema ar fi ca nu stiu cum se face cu prezervativele. nu pot aluneca ce trebuie facut si lubrifiantul ala. cine il poate fol? multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Mai bine ramai virgin daca nu sti sa pui nici macar un prezervativ...
Totusi, prima data nu a fost dragoste, pura curiozitate, si ca-sa ma simt mai macho decat altii laughing
Poziti thinking mai bine pe clasic, nu sa imi rup penisul incercand nu stiu ce pozitie oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a fost? A fost seara.