| 09Ioana09 a întrebat:

Peste 4 săptămâni este ziua de nastere a prietenului meu. Împlinește 22 de ani. Ce cadou i-as putea face. Exclus articole vestimentare, parfum, ceas, rame, bloc, carte personalizata (deja i-am oferit aceste lucruri). Am ramas fara idei. Vreau sa sa fie ceva simbolic

4 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Orice, o bautura, ceva dulciuri, asa simbolic, prezenta ta va fi cel mai frumos cadou, asa ca aia este.

| Apokales a răspuns:

Bautura, poate este betiv si ii place.

| KR0NSTADT a răspuns:

Un diamant de Maramureș.

| tzionut a răspuns:

Inainte de a ma insura, sotia mea a avut un vis in care curgea lapte pe strada si a tras concluzia ca o sa ne mearga bine financiar pentru ca o sa castige in viitor suficient.
De ziua ei i-am luat o cutiuta de bijuterii in care am pus o capsula de lapte condensat. De ce? Am vrut sa fiu eu primul care pune bazele noii bogatii.