| Gumalamanaazecea a întrebat:

Pfff, stiu ca va stresez dar...

http://www.tpu.ro/......am-o-mica/

asa bun. in banci stam asa: eu in prima banca, el in spatele meu,in a doua. Nu stiu ce-o fi fost asta, dar colegul lui de banca a intrebat o fata daca vrea sa stea cu nu stiu cine.
El,insa, a aratat spre mine si-a zis: uite eu cu fata asta vreau sa stau. apoi m-a luat asa putin violent de maini si a zis: hai ca stii ca pe tine te iubesc.
totusi il vad cu alte fete pe hol. de fiecare data cand sunt pe acolo, ia pe cineva de mana/pupa pe obraz, dar se uita la mine. Se "jucau" niste colegi la o banca si eu ma uitam la ei, iar el se baga acolo si cica: si acum vin si eu. Se bagase acolo peste ei, dar totusi se uita la mine.

Ce sa cred? Chiar o fi sincer sau face doar misto, sa se dea mare? help :o3

3 răspunsuri:
| Spiridusbaa a răspuns:

Eu as spune ca se da mare. adica din cati baieti stiu eu numai aia care se cred mai smecheri si care sunt "caterincosi" spun "hai ca stii ca eu pe tine te iubesc" sau cv de gen "te iubesc, dar nu ti-o spun". asta e parerea mea.:* FUNDA?

| Ekcstsy a răspuns:

Da-l draq nu-ti mai bate capul. Si-a dat seama ca esti in limba dupa el si te joaca pe degete.

| IndependentDeCs a răspuns:

100%face misto de tine