| fnbjgnb12455xoxo050304fngnvnejvyfjhb993rvntn4i a întrebat:

Plac o persoana de mult timp. tind sa cred ca nu ma place pentru ca uneori ma ignora... dar uneori imi da atentie (ne-am si sarutat )... ma gandesc in fiecare zi la persoana aceea. ce sa fac?

4 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Ai rabdare, mai studiaza acea persoana, mai discuta, vezi in ce cercuri se invarte, apoi ai sa vezi ce concluzie poti trage!

| NoName0x0 a răspuns:

Bag'o mai mult in seama sa-ti dai seama concret de ce se intampla!

| neutrino a răspuns:

Are si el perioade bune, si atunci te saruta, si perioade mai putin bune, si atunci te ignora. Intalneste-te cu el numai in zilele lui bune.

| TotEu1993 a răspuns:

Spune-i in fata ce crezi, simti pentru el.