| FamousGirl4 a întrebat:

Plac un baiat. El nu ma baga in seama, nu stiu cum sa-l mai abordez. Am incercat, sa-l chem eu afara, sa vorbim, pe mess pe fb, dar in zadar. De la un timp il intreb : "ce faci" iar raspunsul mi-a pus capac "bine"... Se uita foarte insistent la mine, avand senzatia ca ma place. Sunt o ipocrita spunand asta, dar asta simt.
CE SA MAI FAC?

9 răspunsuri:
| SkyGuy a răspuns:

Spune-i pur si simplu ca il placi asa e cel mai bine

| buburuza2007 a răspuns:

Iubita mea,lasa-l in pace,daca el chiar nu face nimic si doar tu il cauti inseamna ca e genu de baiat care s lasa cautat si ii face placere,gen toate femeile ma iubesc,ai facut suficient, acum lasa-l si pe el si asa iti dai seama daca simte ceva pentru tine, lasa-l in pace, vei vedea reactiile lui si te vei convinge, succes

| WarGaming a răspuns:

Pai poate e timid si nu stie cum sa te ia, incearca tu sa-i spui ca-i placi sau sa insinuezi cumva, sper ca te-am ajutat happy

| Valentinz a răspuns:

Iti iei inima-n dinti cu tot cu artere si ii spui ce simti pentru el!:X

| DaniiiDniix3 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu! Incearca sa vorbesti mai mult cu el pe fb!

| dolphin a răspuns:

1 vorbeste cu el la scoala
2 nu mai vb cu el virtual de aia nu aveti ce sa vorbiti
3 lasa si tu un link cu fb tau happy

| rtyrshtfghf a răspuns:

Mai bine lasa-l un baiat adevarat trebuie sa faca el primul pas(parerea mea)

| georgikutza a răspuns:

Pur si simplu te duci la el si il intrebi daca are prietena..eu asa as proceda daca nu are il intrebi daca ar vrea sa aiba...(faci asta numai daca ai curajul)

| Tamir_Elian_1980 a răspuns:

Vezi ce hobby-uri are. E posibil chiar si el sa intre in jocul tau. Poate e timid.