| Andru1996 a întrebat:

PLS UN SFAT DAU FUNDA... E destul de simplu mie imi place de o fata am fost cu ea dar ne'am despartit orkm am ramas cei mai buni prieteni si pana la urma am fost din nou iubiti... ei si noi suntem asa la distanta nu cine stie ce si vorbeam la telefon pe mess etc ei o "prietena" de'a ei era geloasa proasta nu'j ce era orkm nu se poate numi prietena si ea ma tot mintea p mine despre iubita mea si ma rog intr'o zi am vorbit cu uby la tel si ea tot vorbea cu pisicile si cu o prietena de'a iei adica in nici un caz nu era atenta la mine si nu era prima data cand se intampla astacrying si m; am env i'am inchis telu si i'am lasat un mesaj p mess in care i'am zis ca nu vr sa mai vb cu ea si sa ma las ein pace.

Orkm acum imi este tare dor d ea am inerat sa iau legatura cu ea dar s-a schimbat incearca sa ma faca gelos si nu stiu nu se comporta ca inainte.

Va rog o iubesc 100% si nu stiu ce sa fk sa fie din nou a mea...PLS cel mai bun raspuns funda, folositor mesaje d multumire va compun poezii si va raman dator p viata PLS

6 răspunsuri:
| Pacala a răspuns:

Pai daca vorbeai cu ea la telefon asa cum scrii aici, e clar de ce nu te baga in seama. Si Doamne fereste sa ne compui poezii. Plus, la 14 ani stii tu ce e aia iubire? Fii serios :p

| AlexSadik a răspuns:

Nu am citit povestea dar sincer sa iti zic eu cred ca cel mai bine e sa te duci la piata cu ea... si sa o vinzi (nu stiu cate kile ai) trebuia sa specifici si daca nu cumpara nimeni pentru ca trebuie o anumita garantie la marfa de asta, te duci cu ea la first bike si acolo cred ca vor cumpara dar la pret redus... asa ca ai grija si mult noroc sper ca te am ajutat funda?

| Mellyssa999 a răspuns:

Pai nu trebuia sa ii inchizi telefonul imediat trebuia sa discutati cu calm sau pur si simplu sa ii faci si tu aceeasi chestie dar cu alta ocazie acum tu esti cel care regretiwinking. Eu ca fata mi-ar placea ca baiatul care mi-a facut asa sa imi ceara iertare si nu stiu poate sa ii areti cat de mult ti la ea poate asa va intelege oricum bafta tongue.

| yoyo_7345 a răspuns:

Spune-i adevarul. ceea ce conteaza cel mai mult. spune-i despre adevarata ei prietena si du-te la ea cu un trandafir chit ca nu mai e la moda dar e tare romantic.bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde in ce context vrea sa te faca gelos... poate are motive sa te faca dar daca tu zici ca ti atat de mult la ea incearca sai acorzi sanse pentru ca poate ea nu-si da seama cat de mult o iubesti tu sau poate isi da dar ea nu te iubeste la fel de mult parerea mea e ca daca continua tot asa insemna caci chiar nu te iubeste si tu ar trebui sa o lasi o vreme in pace si ai sa vezi ca daca nu-i acorzi atata atentie o sa-ti acorde ea tie sper sa t ajute raspunsul meubig grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit si eu la fel as vrea si eu o optiune