| giogeorgiana a întrebat:

Plz ajutor! ! mai de mult imi placea de un baiat, e mai mare ca mine cu aproape 2 ani, Lorand.nu am zis nimic dar intr-o zi mi-a zis pe messenger ca ii place de mine, la momentul acela mie nu-mi placea de el dar apoi mi-am schimbat parerea. el vrea sa fie cu mine dar eu nu stiu ce sa zic.thinking el vrea sa ma si sarute, dar eu nu am mai sarutt pe nimeni! ajutor

Răspuns Câştigător
| MishikiCrisy a răspuns:

Daca il placi, atunci eu zic sa fiti impruna! Chiar daca nu stii sa saruti, lasa-te sarutata de el, daca el vrea asta. Eu zic ca totul o sa fie bine!

5 răspunsuri:
| xALeXdXx a răspuns:

Pai de ce, nu poti sa experimentezi cu persoana iubita taina sarutului, daca te iubeste cu adevarat nu-i pasa daca stii sa saruti sau nu, pentru el conteaza doar sa fiti aproape unul de celalat, mai spun odata daca chiar tine la tine o sa te iubeasca asa cum esti, cu bune si cu rele[calitati si defecte], ca deah nimeni nu-i perfect happy

| xXdoareuXx a răspuns:

Daca iti place de el nu ezita aceasta ocaziewinkingcineva acolo sus te iubeste si vrea ca tu sa fi fericita. Daca vrea sa fie cu tine inseamna ca el chiar simte ceva pentru tinewinkingdaca vrea sa te sarute sau nu.TOTUL va veni de la sine si o sa veni ca nu o sa fie nimic rau, lasa-te purtata de valwinkingSucces:*:*

| N0NameForY0u a răspuns:

Pai de ce nu l-ai mai placut cand ti-a spus pe mess? Te-ai rusinat? Si mie mi s-a intamplat azi spuneam ca plac un baiat si cand incepeam sa vorbesc cu el fugeam si ma intrebam cum l-am placut.Se m-ai intampla eu zic sa incepi sa-l placi să ii spui ce simti sau ce ai simtit.In legatura cu sarutul daca nu-l placi nu-l saruta. Funda?

| justbleahh a răspuns:

Cati ani ai?smug

| Roxiuttzaaa a răspuns:

Fă sex cu el şi gata