| Sara2 a întrebat:

Poate fi sarcina? mi-a venit ciclu a curs normal 1 zi, si apoi am facut dus, si 1 ora nu a mai curs deloc, apoi si-a revenit a inceput iar sa curga, oare sunt insarcinata? contactele sexual au fost doar cu prezervativ si nu s-a spart asa s-a manifestat primul ciclu dupa ce am oprit anticonceptionalele

2 răspunsuri:
| bia0000 a răspuns:

Menstruatia se intrerupe un timp dupa ce faci dusuri indiferent daca sunt calde sau reci.insaarcinata nu ai cum sa fii

| Bellatris a răspuns:

Este normal, mai ales daca spui ca te-ai protejat. Cand esti insarcinata, nu mai ai menstruatie.