| anonim_4396 a întrebat:

Poate o sa vi se para aiurita intrebarea mea. laughing Dar de ce sunt mai dotata si mai sensibila atunci cand cineva imi pune mana pe "pisic' adica gem si ejaculez (exista si ejaculare feminina). De ce?

Răspuns Câştigător
| Dianaㄨ a răspuns:

Pentru ca asa e normal, esti probabil in perioada in care hormonii isi fac de cap.

O zi buna, http://educatiasexuala.ucoz.ro

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Te exciţi mai uşor decât alte fete, asta e un lucru bun!

| Pitzipoanca a răspuns:

Nu esti mai dotata. Cam 50 % dintre femei pot face asta. Si acela nu e lichidul magic, e urina. Mai diluata, ce-i drept, dar tot urina. Lasa, nu mai suferi, nu esti "fomeia" perfecta.

| Ekcstsy a răspuns:

Rili? Exista si ejaculare feminina? Pff ce noutate laughing. Off Doamne. O sustin pe Diana. Esti inainte sau dupa ciclu. Sau detii cantitati mai mari de hormoni daca ai zis ca esti mai "dotata" (sper ca te-ai referit la sani ) care te fac sa te exciti mai usor si mai repede. Imens avantaj pentru baiatu de langa tinewinking

| DarkBlood32 a răspuns (pentru Ekcstsy):

Da exista laughing un lichid aproape transparent. sunt dupa ciclu happy da, am cantitati mariiii de hormoni.

| anonima1995 a răspuns:

Pentru ca te exciti foarte usor.

| Taiger547 a răspuns:

Da exista si la femei ejaculare.asta depinde cum te atinge in zona pelviana, astfel incat iti gaseasca faimosul punct G si te poti considera o norocoasa.