| Frogos a întrebat:

Poate rămâne gravidă dacă tu doar ai atins-o jos și amândoi erați virgini, ținând cont ca ti-ai dat drumul în cavitatea bucala și după aceea ai atins-o, sunt șanse minore, nu?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

DACA intre momentul in care a fost ejaculata sperma in cavitatea bucala si momentul in care s-a produs atingerea dintre penis si HIMEN, datorita faptului ca intotdeauna in uretra ramane o anumita cantitate de sperma dupa ejacularea si daca intre timp barbatul NU urineaza, din acea sperma ramasa in uretra s-ar putea ca sa exista o nesansa chiar si una foarte/extrem de mica sa ajunga cativa spermatozoizi in vagin. Insa ''sansa'' de a se forma o sarcina este extrem de mica chiar si in cazul in care jocul sexual ar fi fost intretinut intruna dintre zilele din imediata vecinatate a zilei de ovulatie. Sanatate!

2 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

La fel de minore ca voi.

| mihai69 a răspuns:

Da, se poate.
Vestea bună este că niciunul nu mai sunteți virgini!