| anonim_4396 a întrebat:

Poate sa imi explice si mie cineva cum se saruta...am 23 de ani si nu am sarutat niciodata o fata...nu stiu cum sad

6 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Practic o mozolești...asta după ce îți faci o prietenă, ceea ce va fi foarte ușor.Cunosc destule specimene feminine virgine care îl așteaptă pe Făt Frumos.

| vẵñåtoяUdỉñPådUяε a răspuns:

Nu inteleg! Care e diferenta dintre a saruta un baiat si a saruta o fata? Iti zic eu ca niciuna! Eu am 15 ani si am sarutat aproape toate fetele din clasa mea laughing pentru mine e ceva normal big grin Adica de mult e veche pentru noi faza cu pupicii pe obraji laughing Sa vezi fetele la profi cand ne vad pe coridoare si in bai laughing uh...de neegalat sunt mutrele lor tongue Deci sa stii ca nu e nici o diferenta intre un baiat si o fata cand vine vorba de sarut :X incearca si ai sa vezi :X multa BaFtA :X

| yulyanna a răspuns:

Totul vine de la sine
totusi, ar trebui sa iti cauti o prietena
uite, eu cand eram mai micuta ma uitam pe youtube
http://www.youtube.com/watch?v=tCITaAyJR9Y
ajuta, cat de cat :)

| Costică_6760 a răspuns:

*facepalm*

| Ionut_2962 a răspuns:

Pai uite cred ca ai mai vazut asta la televizor macar happy va apropiati unul de celalat si atunci tu de dreapta si ia tot pe dreapta sau invers va apropiati buzele si incepe sarulul practic o mozolesti pur si simplu dupa care i bagi limba in gura si incearca si tu sa faci ceva plimbai limba in jurul limei iei ca daca nici ea nu stie sa sature e mai nasolwinking dupa aia duti mana dreapta dupa capul ei i dai un + de siguranta si continui hai lasa ca o sa-ti iasa stai linistitwinking
Mult norocwinking

| GuessWho_8056 a răspuns:

Va atingeti buzele si ii bagi limba in gurastraight face