| papusika34 a întrebat:

Poimanie e ziua mamei mele si vreau sa-i gatesc ceva dar nu stiu ce. Deci ce sa-i gatesc? FUNDAA. P.S REPEDE!

Răspuns Câştigător
| Danapiandi a răspuns:

Cea improvizata de mine e cam asa. Rosii, ardei, castraveti, masline, cas sau branza, sunca presata, ulei de masline, sare piper, si eventual otet daca vrei. Masline recomand fara sambure ca sa nu iti dea de lucru sa le tai felii. Toate tocate nu foarte marunt, asa ca la salate, si deasupra cu un ornament facut din rosii si verdeata. eu asa am mancat la un restaurant si mi-a placut foarte mult, bineinteles sunt mai multe variante de salate bulgaresti! Spor la treaba!:*

8 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Un tiramisu. Ai nevoie de 30 de lei. Bafta!

| Danapiandi a răspuns:

Daca te ajuta... eu i-am facut mamei o salata bulgareasca (putin improvizata de mine), si tort cu visine din compot si crema din frisca gelatina, smantana si iaurt ca sa fie ceva mai racoros :X

| papusika34 explică (pentru Danapiandi):

Da-mi si mie reteta la "Salata bulgareasca" te rog. Am mamcat de mai multe ori si mi-a placut. Deci, please da-mi-o. puppy dog eyes

| Danapiandi a răspuns (pentru papusika34):

Cea improvizata de mine e cam asa. Rosii, ardei, castraveti, masline, cas sau branza, sunca presata, ulei de masline, sare piper, si eventual otet daca vrei. Masline recomand fara sambure ca sa nu iti dea de lucru sa le tai felii. Toate tocate nu foarte marunt, asa ca la salate, si deasupra cu un ornament facut din rosii si verdeata. eu asa am mancat la un restaurant si mi-a placut foarte mult, bineinteles sunt mai multe variante de salate bulgaresti! Spor la treaba!:*

| cristy985 a răspuns:

Un vibrator laughing)) vezi ca ai gresit categoriile aici e categoria Dragoste si SEXXXXXXX fi draq atenta unde pui intrebarea

| buCURboss a răspuns:

Un vibrator muzical

| papusika34 explică (pentru buCURboss):

Auzi, intrebarea era pentru ce-i destepti. Nu inteleg ce faci tu pe acest site de intrebari care au nevoie de oamnei destepti pentru raspunsuri.

| Fuzziii a răspuns:

Daca te ai bine cu bucataria cauta pe net "prajitura inteligenta"(acesta este numele ei0 este o prajitura foarte buna si foarte usor de preparat

| Fuzziii a răspuns:

Incearca"prajitura intelogenta" foarte buna si usor de preparat