| Cosmin7sivlad6 a întrebat:

Pornhub a oferit abonamente gratuite până pe 23 aprilie.
Si a spus că tu să înscrii un cont in gama premium trebuie să scriu un username, un email si o parola.Am făcut ce mi s-a spus. Am primit un email cu un link. Am apăsat pe link și mi s-a activat contul. Am apăsat pe link, mi-a intrat pe pornhub premium, apoi imi cerea să scriu detaliile cardului. Eu am apăsat pe X (deci nu am scris nimic de card)
Si de atunci am putut vedea filme premium.
Și am putut vedea filme Premium până pe data de 23 aprilie.
Deci pe 24 aprilie am apăsat. Adică am intrat pe ph Premium și scria așa autentificate am scris numele meu parola și apoi zicea obține săptămână gratuită. Am apăsat. Și scria ești au autentificat ca numele meu... am apăsat pe obțineți săptămână gratuită și scrie abonament lunar: după ce expiră săptămâna gratuită ti se va factura 10 euro pe lună până la anulare
Am apăsat pe obține săptămână gratuită și îmi intra pe un alt site în care îmi cerea datele cardului și deasupra scria calitatea de membru la ph Premium- săptămâna gratuită va începe După completarea corecta a informațiilor de plată... mai scriam cont mai de desupt calitatea de membru după ce expiră săptămâna gratuită se va factura.
Am dat adaugă membru și nu ma lasa să adaug membru pentru că nu am scris datele cardului.
Deci eu am avut abonament gratuit timp de 30 de zile. Adică am avut abonament gratuit până pe 23 aprilie, deci am avut abonament gratuit
Eu acum... întrebarea mea este trebuie să plătesc ceva? Ce se ce se întâmplă acum ce după ce au expirat cele 30 de zile ce se întâmplă?
Atenție. Eu nu vreau să plătesc nimic. Eu nu vreau să îmi fac abonament cu bani.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si fraierii ca tine au pus botu. Baga alocatia la bataie si plateste.
Ai belit-o!

| Sofer a răspuns:

Dacă nu ai băgat datele cardului, nu platesti nimic. Aveai destul material Free.

| Cosmin7sivlad6 explică (pentru Sofer):

Scuză.ma
Si daca au expirat cele 30 de zile, acum mai plătesc ceva? Sunt obligat să plătesc?

| GouDidodino a răspuns:

Cere-i lui mama ta si lui tactu bani, si pune mana si plătește Pornhub-ul

| Cosmin7sivlad6 explică:

Plătesc obligatoriu?

| andreiux a răspuns:

După ce expira te pune sa plătești