| Aldutssss31 a întrebat:

Pot fi însărcinată? Primul test de sarcina l-am făcut acum 3 săptămâni, pe 14 martie care a ieșit negativ dar cu a 2-a linie slaba care nu s-a mai văzut după câteva minute.N-am dat importantă pentru ca peste 2 zile am avut menstruație, care ce-i drept a durat doar 2 zile dar am mai pățit asta așa ca nu m-am speriat.De câteva zile îmi simt sânii foarte dureroși așa ca aseara am făcut un test de sarcina care avea 2 linii, una intensa si alta mai slaba.Au trecut doar 3 săptămâni de când a trecut așa zisa menstruație.Este posibil sa fie vorba de o sarcina?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai fa 2-3 teste pana te lamuresti ca sunt negative sau pozitive... ca momentat nici tu nu stii

| sierra1 a răspuns:

" Aldutssss31 a întrebat: Pot fi însărcinată?"

fă-ți un test de sarcină, spune-ne ce/câte linii/dungi apar apoi vorbim

| dullcat a răspuns:

Buna.O menstruatie de 2 zile nu suna chiar ok.Asa ai de obicei? Iar testul ar trebui sa aiba linii clare, nu slabe.

| teodoraswift5 a răspuns (pentru dullcat):

Bună! Testul este pozitiv chiar dacă a doua linie este foarte slabă, scrie clar pe instrucțiuni

| Fonk a răspuns:

Da