| anonim_4396 a întrebat:

Pot merge la medicul de familie sa-mi dea o reteta daca sunt racita la burta?

7 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Sigur ca da, te duci, te consulta dupa care ori iti da tratament, ori te trimite sa faci analize pentru diagnostic, ori te trimite la un specialist.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si normal

| TrooololololololoJR a răspuns:

Da. vezi sa nu ai chist ovarian

| Krissツ a răspuns:

Da si nu... depinde eu zis ca nu neaparat ca na poate te odare ca trebuie sa-ti vina... Dar daca crezi ca e chiar foarte urgent du-tewinking ca doctorul stie el din ce cauza de doare burtawinking Sper ca te-am ajutat happy

| IzaBelaaa a răspuns (pentru Krissツ):

Trebuia sa`mi vina din data de 28 si nici pana acum nu a venit. am avut dureri de ovare dar nimic si din aceasta cauza cred ca sunt racita la burta.

| Krissツ a răspuns (pentru IzaBelaaa):

Oh, pai ce sa zic du-te la doctor sa te consulte si sa-ti scrie o reteta pentru aceasta durere sad

| Krissツ a răspuns (pentru Krissツ):

Dar poate iti intarzie putin ca niciodata nu vine pe data respectiva sti si nawinking