| Dghjn a întrebat:

Pot să aduc o femeie la orgasm doar cu sărutări si oral?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Orarul de zboruri sau al gării de nord?laughing Sau orarul din clasă.

| HadesSs a răspuns:

Depinde de fusul orar laughing

| Dghjn explică (pentru HadesSs):

Mai spart)))

| mihai69 a răspuns (pentru Dghjn):

Maiul este o unealtă în formă de ciocan... deci tu ai unul spart?!? rolling on the floor
Oricum, e bine să aveți un orar, să nu faceți sex așa... când vi se scoală. Musai să fie regulat, în fiecare zi și la aceeași oră. Astfel, tipa va intra precum câinele lui Pavlov într-o chestie de tip reflex condiționat, astfel încât la ora prestabilită va fi deja udă și fierbinte, tu ne mai având de făcut decât puțin cunilingus și gata! fata va fi pe culmile plăcerii!

| HadesSs a răspuns (pentru Dghjn):

Cred ca erai deja spart laughing cand ai pus intrebarealaughing

| 1q0p2w9o a răspuns (pentru Dghjn):

M-ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poți. Uită-te și tu la filme porno dacă nu ma crezi laughing

| 1q0p2w9o a răspuns:

Oral boule, adica cu gura. Orar inseamna legat de ore, de ceas.