| redfoxxi a întrebat:

Pot sa folosesc gel intim cu extract de musetel pe post de lubrifiant, mai exact pentru sexul anal?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar daca exista posibilitatea sa nu va ajuta prea mult, se poate incerca deoarece folosirea ei in nici un caz nu poate avea efecte negative, contraindicate. Extractul de musetel din compozitie avand proprietati antimicrobiene, poate avea un rol important in prevenirea unei posibile infectii ale fisurilor anale. Succes!

| mihai69 a răspuns:

E bun orice, dacă nu ai ce trebuie la îndemână. Dar dacă are ceva ulei în compoziție distruge prezervativul - așadar, atenție!

| Oana92 a răspuns:

Un lubrifiant durex nu e mai scump de 20 de lei...

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Sau poți cumpăra un lubrifiant conceput pentru asa ceva...