| anonymousk1029 a întrebat:

Este bine daca prima data cand fac sex folosesc in loc de lubrifiant gel intim?

Răspuns Câştigător
| Fecioara28 a răspuns:

Vad ca ti se dau răspunsuri neinformate...
Gelul intim este un PRODUS DE IGIENA INTIMA.
LUBRIFIANTUL este un PRODUS cu alta destinație. Acesta are rolul de a lubrifia si de a face actul in sine mai placut.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Wtf cu gelu intim te speli, nu e făcut să-l bagi să rămână pe acolo, ăștia de răspund că e ok au măcar idee ce e ăla gen intim?
Am auzit că și crema de gălbănele e ok ca o alternativă mai naturală. Mi-a zis o asistentă

| CristiDinBucuresti a răspuns:

E ok

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai daca este cazul, puteti sa folositi si lubrifiant, dar poate nu o sa fie.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este bine.

| Catrice a răspuns:

N-are nici o treabă una cu alta laughing