| anonim_4396 a întrebat:

Poti avea la varsta de 13 ani un iubit care e mai mic decat tine cu nu stiu, 3-4 luni?
happy

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Esti prea mica pentru a avea un iubit la 13 ani.

| danutzu96 a răspuns:

Iubit la 13 ani laughing Si ce faceti? iesiti la un tedi? Lasati prostiile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ce faceti voi? Va bateti cu perne?

| Kira5854 a răspuns:

Nu poti avea iubit la 13 ani, mai ai de crescut.

| незнакомкa123 a răspuns:

La 13 ani ar fi bine sa te mai joci cu papusele, ai cand de iubi esti mica inca

| Namurianu a răspuns:

Sigur ca nu ..la 13 ani ar trebui inca sa mai inveti la scoala.pe la 16 ani incepi cu iubitul.la 13 ani nu se cheama iubit se cheama putoi

| Bv_Vlada_2001 a răspuns:

Sigur, dar ar fi bine să nu se observe, adică să fie mai înalt, şi mai matur la minte